Η καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση βράβευσης των αθλητών – αθλητριών, που αγωνίζονται σε συλλόγους της πόλης μας και συλλόγων της Λάρισας που κατά τη διάρκεια του 2016 διακρίθηκαν σε Πανελλήνια πρωταθλήματα ή Διεθνείς διοργανώσεις Ολυμπιακών Αθλημάτων, θα πραγματοποιήσει ο Δήμος Λαρισαίων αύριο Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου στις 7 μ.μ. στο Χατζηγιάννειο Πνευματικό Κέντρο.
Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία , που κοινοποίησαν οι Σύλλογοι για τους Λαρισαίους αθλητές, αθλήτριες που αγωνίσθηκαν σε συλλόγους της Λάρισας και διακρίθηκαν το 2016.
ΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
|
|||||||
|
|||||||
1 |
ΤΡΟΧΑΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ |
||||||
2 |
ΣΩΜΑ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΣΑΜΑΡΕΙΤΩΝ-ΔΙΑΣΩΣΤΩΝ & ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΩΝ ΤΟΥ ΕΕΣ |
||||||
3 |
ΣΥΛΛΟΓΟΣ VESPA ΛΑΡΙΣΑΣ |
||||||
4 |
Συλλ. Μοτ/των MOTO RIDERS |
||||||
5 |
Συλλ. Μοτ/των ΛΕΦΦΑΜ |
||||||
6 |
ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ |
||||||
7 |
ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ "ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ" |
||||||
8 |
ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ "ΑΡΩΓΗ" |
||||||
9 |
ΣΥΝΔ. ΚΡΙΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ |
||||||
10 |
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ |
||||||
11 |
ΕΛΛ. ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ |
||||||
12 |
ΠΟΔ. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛ ΛΑΡΙΣΑΣ |
||||||
13 |
ΣΥΛΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ |
||||||
|
|
||||||
ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΤΟ 2016 |
|||||||
ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ |
|||||||
α/α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΣΥΛΛΟΓΟΣ |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΘΕΣΗ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Βράβευση 1η |
ΦΛΕΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ |
Α.Σ. "Ο ΘΕΣΣΑΛΟΣ" |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
|
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ |
|||||||
ΤΡΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ |
ΚΟΡΙΝΑ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
|||
ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΑΚΟΝΤΙΟ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
3η |
|||
ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΛΟΣ |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
3ος |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
Βράβευση 2η |
ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΛΙΛΥ |
ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
ΜΗΚΟΣ |
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΚΟΝΙΚΗΣ-ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΡΙΟΥ |
|||
ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ |
ΑΣ ΔΙΑΣ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
3η |
||
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
|||||
ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ |
Ν.Ο.Λ. |
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 4χ200 |
ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ |
1η |
||
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800 ΕΛΕΥΘ |
6η |
||||||
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800 ΕΛΕΥΘ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
3η |
|||||
4ο ΛΥΚΕΙΟ |
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 800 ΕΛΕΥΘ |
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ |
ΣΧΟΛΙΚΟ |
1η |
|||
ΤΣΟΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΠΙΣΤΑΣ |
ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ |
ΑΝΔΡΩΝ |
3ος |
||
|
|||||||
3η |
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΒΑΪΑ |
ΑΣ ΑΤΛΑΣ |
ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ +75κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
|
ΖΑΧΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ |
ΓΕΛ |
ΡΥΘΜΙΚΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
||
ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΠΟΔ. ΓΥΜΝ. ΣΥΛ. ΛΑΡΙΣΑΣ |
CROSS 4 |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΝΕΩΝ |
1ος |
||
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ |
ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ |
ΤΕΝΙΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
||
ΛΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
1η |
||||
ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
1η |
||
ΚΟΥΤΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ |
|
ΤΖΟΥΝΤΟ -44κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
1η |
||
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ |
9ο ΓΕΛ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΣΧΟΛΙΚΟ |
1ος |
||
|
|||||||
4η |
ΠΑΕ ΑΕΛ |
|
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ |
ΑΝΟΔΟ SUPER LEAGE |
|||
ΑΠΟΛΛΩΝ |
|
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ |
ΑΝΟΔΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ |
||||
ΑΕΛ |
|
ΜΠΑΣΚΕΤ |
ΑΝΟΔΟ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
||||
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ Σ.Λ. |
|
ΜΠΑΣΚΕΤ |
ΑΝΟΔΟ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
||||
ΑΕΛ |
|
ΒΟΛΕΪ Γυναικών |
ΑΝΟΔΟ Β΄ΕΘΝΙΚΗ |
||||
ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ |
|
ΒΟΛΕΪ Γυναικών |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ |
3η |
||
ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ Σ.Λ. |
|
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
2ος |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
5η |
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΑ ΤΕΧ. ΚΑΤΑΒΑΣΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
1ος |
|
ΡΙΖΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ |
9ο ΓΕΛ |
ΡΥΘΜΙΚΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΣΧΟΛΙΚΟ |
2η |
||
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
|
150 μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
1ος |
||
ΚΑΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΟΦΙΑ |
|
ΤΖΟΥΝΤΟ +75κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
2η |
||
|
ΤΖΟΥΝΤΟ +78κ |
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ |
ΣΧΟΛΙΚΟ |
2η |
|||
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ |
|
ΤΖΟΥΝΤΟ +48κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
2η |
||
ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ |
4ο ΛΥΚΕΙΟ |
ΤΕΝΙΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΣΧΟΛΙΚΟ |
2η |
||
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
ΕΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΑ ΤΕΧ. ΚΑΤΑΒΑΣΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
2ος |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
6η |
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΠΑΣ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ |
ΠΑΛΗ-97κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
2ος |
|
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
300μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
||
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ |
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
3ος |
|||
ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ |
80μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ |
150μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
3η |
|||
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ80 |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΣ |
ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ100 |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ100 |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
7η |
ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ |
ΦΟΙΒΟΣ |
ΤΕΝΙΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΕΦΗΒΩΝ |
2ος |
|
ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΤΕΝΙΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΕΦΗΒΩΝ |
2ος |
|||
ΑΛΥΠΡΑΣΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΝΟΛ |
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 7.500 Μ. |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΕΦΗΒΩΝ |
2ος |
||
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 4Χ1250Μ |
3ος |
||||||
ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 4Χ1250Μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ |
3η |
|||
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 4Χ1250Μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΕΦΗΒΩΝ |
3ος |
|||
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ |
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
3η |
|||
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΛΟΥΙΣ |
ΑΣΑ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΤΕΝΙΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
||
ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ |
ΓΕΛ |
ΡΥΘΜΙΚΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
2η |
||
ΠΑΤΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΑΣ ΑΤΛΑΣ |
ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ +75κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
3η |
||
|
|||||||
8η |
ΔΟΥΪΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ |
|
3.000 μ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
2ος |
|
ΦΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΑΣΒΑ ΤΑΛΩΣ |
ΠΥΓΜΑΧΙΑ 75 κ. |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
Γ΄ΚΑΤΗΓ. |
3ος |
||
ΔΑΝΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΚΟΡΩΠΗ |
|
ΡΥΘΜΙΚΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΣΧΟΛΙΚΟ |
3η |
||
ΚΑΡΑΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ |
ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
|
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
3ος |
||
ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΠΙΣΤΑΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΠΙΣΤΑΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ |
ΑΝΤΟΧΗΣ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΓΚ/ΔΩΝ |
2η |
|||
|
|||||||
|
|||||||
9η |
ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ |
CROSS 4 |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
3ος |
|
ΝΟΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ |
Τριπλουν |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
||
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓ-ΜΑΡΙΑ |
3.000 βαδην |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
2η |
|||
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
400μ Εμποδια |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
2ος |
|||
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ |
ΠΑΛΗ-120 κ. |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΕΦΗΒΩΝ |
3ος |
|||
ΤΣΑΓΓΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΛΗ-65κ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
3ος |
|||
|
|||||||
10η |
ΣΔΡΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ |
|
ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ |
3η |
|
ΜΠΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ |
ΑΣ ΔΙΑΣ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΝΕΩΝ |
3ος |
||
ΠΡΑΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΑΣ ΔΙΑΣ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΠΑΙΔΩΝ |
3ος |
||
ΛΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΛΑΡΙΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ |
ΤΕΧΝ. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΕΦΗΒΩΝ |
3ος |
||
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΤΕΧΝ. ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ |
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η |
|||
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Γ.Σ.ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝ/ΚΟ |
ΑΝΔΡΩΝ |
3ος |
||
ΖΕΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ |
ΠΑΝΕΛΛ.ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
3η |
|||
|
|
|
|
|
|
|